Podziel się relacją z podróży

Być może, oglądając fotografie lub filmy travel influencerów, dochodzisz do wniosku, że Twoje zdjęcia z podróży i zachowane wspomnienia starczyłyby na niejeden blog podróżniczy, który mógłby posłużyć za źródło inspiracji dla innych.

Może nawet myślałeś kiedyś o stworzeniu miejsca do zamieszczania relacji ze swoich podróży, ale brakuje Ci czasu, wiedzy, pieniędzy na inwestycję. Budowanie ruchu, aspekty techniczne bloga, redakcja tekstów, obróbka zdjęć to praca na pełny etat, a przecież jeden już masz.

Uwielbiamy podróże w każdej postaci – nie tylko długie egzotyczne wyprawy, ale również fantastyczne weekendy, podczas których odkrywa się zaczarowane miejsca tuż obok.

Tak narodził się pomysł na ten serwis. Kochamy podróże i aktywne spędzanie czasu. Postanowiliśmy podzielić się relacjami z miejsc, które odwiedzamy, spisując scenariusze i pomysły na weekendowe wypady dla innych. Chcemy stworzyć miejsce będące inspiracją do okrywania świata, poznawania nowych miejsc, ludzi, kultur.

Dołącz do grona naszych autorów. Większość pracy wykonamy za Ciebie. My skupimy się na kwestiach technicznych, a Ty opiszesz swoją podróż. Obecnie zbieramy treści do naszego nowatorskiego serwisu. Dlatego tutaj trafiłeś. Przed publikacją wszystkie przesłane do nas artykuły podlegają autoryzacji. Gotowy? Zaczynamy…

01 Opisz wyjazd

Za pomocą pytań zawartych w formularzu opisz swój wyjazd.

    02 Wgraj tekst i zdjęcia

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.

    Follow us on